Műszaki asszisztens

  • Helyszín Budapest - otthonról is végezhető
  • Fizetés 0 Ft
  • Munkaidő Teljes munkaidő

Cégünk hazánk dinamikusan fejlődő audio-vizuáltechnikai vállalata fiatalos légkörrel, jelenleg is bővülő ügyfélkörrel, és erősen minőségorientált szemlélettel. Küldetésünk az átlagos AV rendszerek helyett olyan egyedi és modern rendszerek kidolgozása és telepítése, amelyek teljesen magától értetődően kezelhetők és használatuk nem korlátozza, hanem elősegíti ügyfeleink mindennapos munkáját. Ennek érdekében mérnökeink folyamatos továbbképzésen vesznek részt, valamint munkatársaink belső képzésére, mindennapos munkájuknak elősegítésére is nagy hangsúlyt fektetünk. Megalakulásunk óta számos rendszert értékesítettünk, egyre nagyobb tudást és tapasztalatot halmozunk fel, amelyeknek -és egyedi szemléletünknek- köszönhetően kivívtuk a piacon elfoglalt előkelő helyünket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok készítése
  • Árajánlatban szereplő tételek műszaki specifikálása, árazása
  • Tervezőcsapat támogatása
  • Kutatói háttérmunka
  • Céges tudástár bővítése angolul és magyarul
  • Megrendelőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Beszerzések előkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú mérnöki végzettség előny
  • Érdeklődés a professzionális AV termékek / rendszerek iránt
  • M365 programcsomag ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, proaktív munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló cégnél szerzett munkatapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos szakmai karrier
  • Külföldi utak szakmai tréningekre, kiállításokra
  • Folyamatosan bővülő termék és ügyfélportfolió
  • Céges telefon és laptop
  • Felelősségteljes munkakör nagy önállósággal
  • Családias hangulatú, a csapatra fókuszáló (startup jellegű) cégkultúra
  • Igényes iroda budai zöld övezetben

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest